Foundation "Armenian Initiative"

«Ашан» приніс вибачення перед Послом Вірменії Тиграном Сейраняном

0 68

«Ашан» приніс вибачення перед Послом Вірменії Тиграном Сейраняном

На офіційну сторінку Благодійного Фонду «Вірменська Ініціатива» звернулися вірмени з проханням звернути увагу на розстановку товарів на національних полицях в торговій мережі «Ашан». Товари вироблені в Вірменії, продавалися на полиці з азербайджанським прапором.

Для підтвердження даної інформації Президент Фонду Айк Агванян завітав до магазину «Ашан» за адресою Генерала Ватутіна 2, а також в інші магазини даної торгової мережі, які знаходяться в Києві, і переконався в достовірності цієї інформації.

Айк сфотографував полиці з прапором Вірменії, які були майже порожніми. А в цей час полиці з прапором Азербайджану були заповнені товарами, що вироблені в Вірменії.

Айк опублікував фотографії з даними полицями на своїй офіційній сторінці ФБ. Для регулювання даного питання керівництво Фонду вирішило дочекатися приїзду в Україну Посла Тиграна Сейранян для координації подальших дій.

Вчора Айк Агванян офіційно звернувся до керівництва торгової мережі «Ашан» з даного питання. Слід зазначити, що протягом кількох годин ситуація на полицях в даному магазині була виправлена, а в інших магазинах протягом декількох днів будуть виправлені. В свою чергу керівництво торгової мережі «Ашан» принесло вибачення Айку Агваняну за некоректні дії, а також подякувало його за те, що звернув їхню увагу на дану проблему. Так як дані дії узгоджувалися з Посольством Вірменії в Україні, керівництво торгової мережі «Ашан» прийняло рішення написати лист з вибаченнями на ім’я Посла Республіки Вірменія Тиграну Сейраняну. У листі були дані гарантії постійного контролю товарів на національних полицях.

Зі свого боку Фонд дякує торгову мережу «Ашан» за оперативність дій, а також Послу Тиграну Сейраняну за підтримку в цьому питанні.

 

You might also like
Comments
Loading...
X